צור קשר

חזון המכללה

חזון איגוד המוסכים בישראל באמצעות המכללה הטכנולוגית לרכב הוא למנף את תחום ההכשרות המקצועיות בענף הרכב, כך שיהווה מרכז ארצי המוביל בעוצמתו, באיכויותיו ובחדשנותו הטכנולוגית.  

המכללה הטכנולוגית מספקת מענה איכותי לגופים ומוסדות, לקולקטיבים ואינדיבידואליים לפיתוח מיומנויות חדשות להתמודדות עם אתגרי הקדמה בענף הרכב האוניברסאליים, תוך יישום ופיתוח תכניות לימוד דידקטיות ומעבדות מאיצי חדשנות.

אחד מיעדי איגוד המוסכים הוא שדרוג תכניות ההכשרה “המסורתיות” באמצעות פיתוח כישורי למידה וסקרנות ברוח העידן הנוכחי, בהלימה לצרכי הענף והמשק ובאישורן משרדי הממשלה הרלוונטיים ובהרחבת התשתית התומכת.

המכללה הטכנולוגית לרכב פרושה ברחבי מדינת ישראל באמצעות סניפים ושלוחות מה שמאפשר קיום ופיתוח של שיתופי פעולה עם גורמים שונים בתחום ענף הרכב ומחוצה לו תוך פיתוח מגוון מסלולי לימוד והכשרה יחודיים ושונים בהתאם לצרכים השונים .

המכללה הטכנולוגית לרכב שואפת לשמירה על סטנדרים גבוהים. הדבר מתבצע בין השאר באמצעות גיוס טובי המדריכים בענף הרכב בישראל, המחויבים לשמירה על רמת לימודים גבוהה לצד הקפדה על איכות ההוראה.

פעילות הלימודים במכללה הן העיונית והן המעשית מתבצעת ותתבצע בסביבה פיסית אסטטית תוך הקפדה על רמת בטיחות גבוהה . תוך מתן דגש ותשומת לב ליחס אישי לתלמיד/סטודנט, ונקיטת מדיניות “דלת פתוחה” כחלק ממערכת התמיכה העוטפת את התלמיד/סטודנט.

המכללה הטכנולוגית לרכב פועלת באמצעות ניהול מערכתי יעיל, נראות, שקיפות, בקרה, יושר והגינות העובר כחוט השני בכל הסניפים. המכללה מקפידה על טיפוח ההון האנושי של העובדים והמדריכים ובהלימה לדרישות המקצועיות, תוך קידום תרבות ארגונית של שירות ללקוחות הפנימיים, החיצוניים והבינ”ל.

thanks_you

תודה

בקשתך הוגשה בהצלחה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בקרוב.